25.10.2009
Round 6 - Luhačovice
10.10.2009

Testování a výprodej Spešlů
Také na čtvrtém letošním závodě si budete moci vyzkoušet sjezové speciály Specialized. Svůj testovací stánek zde opět rozbalí zlínský prodejce těchto kol - firma Extremsport.
Specialized

Ve Fryštáku vyhrál Hynčica
Třetí letošní "Round" vyhrál Vlastimil Hynčica těsně před Martinem Hoferkem. Na konečné třetí místo se po pádu propadl Pavel Čep. Juniory ovládl tradičně David Pala, v Super 15 byl nejrychlejší Daniel Mikel. Přinášíme ohlasy nejlepších v mp3.
mp3

Round 3 - startovní listina

Do nedělního závodu odstartuje s "jedničkou" leader seriálu David Pala. Je to myslím poprvé v historii, kdy bude na trať jako první vyrážet junior. Kompletní startovka ke stažení.

Fryšták

Round 3 ve Fryštáku se blíží
Posledních pár desítek hodin zbývá do startu třetího roundu letošního seriálu Specializaed Bikerally Championship, který se uskuteční o nadcházející neděli na tratích ve Fryštáku.
talent

Kopná by Houska

Sice pozdě ale přece jsou tady fotky a report od Housky. Někteří si již na mtbs.cz vše přečetli a prohlédli, pro ostatní kteří tak ještě neučinili je tady odkaz.

foto by Houska

Video Kopná
Ve videogalerii z Kopné přibyly 2 suprovní videa od Atoma a Honzy Hanačíka. Thanx
kopna

Soutěž - vyhodnocení
Správná odpověď na soutěžní otázku "Kdo vyhrál loni Kopnou?" je Tomáš Langer alias Lanýž. Správných odpovědí bylo pouze 14 a tak šance na výhru celkem veliká.
kopna

Round 2 vyhrál překvapivě David Pala
Do druhého letošního závodu odstartovalo 245 jezdců. Nejrychlejší ze všech byl překvapivě junior David Pala. Druhý dojel Jan Sedláček, třetí pak Michal Červenka. Poslechněte si ohlasy v mp3.