WBS - online registrace na závody
Online registrace do závodu:
Seznam přihlášených jezdců | Přihlášení do závodu | Jezdci registrovaní v seriálu WBS
Místo: Mostkovice (u Prostějova)
Datum: 27.04.2024 11:00
Limit: 200
Uzávěrka: 25.04.2024 22:00

Seznam přihlášených jezdců na závod

Pokud víte, že se určitě nezúčastníte, odhlaste se prosím mailem na adrese pluto(zavináč)rallysport.cz
Jméno Příjmení Team Rok narození Národnost Zapsán
Jiří Haferník Bikerally Furt 1980 CZ 01.04.2024 15:46
Ondřej Pagáč MTB Vizovice 2006 CZ 01.04.2024 18:16
Filip Juřina Motobanda Huntířov 2009 CZ 01.04.2024 21:05
Daniel Menšík 1993 CZ 02.04.2024 00:47
Martin Kalousek Lobotomic ri 2007 CZ 02.04.2024 08:40
Ondřej Žváček SBT Fryšták 2008 CZ 02.04.2024 09:35
Vojtěch Chovaneček 2008 CZ 02.04.2024 16:36
Max Cielecký 2006 CZ 02.04.2024 17:19
Šimon Sopčák 2010 CZ 02.04.2024 18:34
Sára Marková Flowride 2010 CZ 02.04.2024 22:43
Ondřej Ficel Enduro Beskydy 1996 CZ 03.04.2024 09:07
Matyáš Machalla Enduro Beskydy 2001 CZ 03.04.2024 09:17
Roman Ridzák Enduro Beskydy 1994 CZ 03.04.2024 09:50
Jan Vlček Lobotomic Riders 2006 CZ 04.04.2024 07:29
Jan Mikulinec Šmídek racing 2007 CZ 04.04.2024 10:03
Dominik Šmíd Šmídek racing 2007 CZ 04.04.2024 10:09
Dominik Mašlík Šmídek racing 2006 CZ 04.04.2024 10:20
Jakub Měrka Šmídek racing 2007 CZ 04.04.2024 10:50
František Grim Kolofix Gravity 2007 CZ 04.04.2024 13:43
Mikuláš Pecháček Rebelcomponents team 2008 CZ 04.04.2024 21:29
Jakub Čáp SHREDEMON 2008 CZ 05.04.2024 20:37
Šimon Streichsbier Flowride 2010 CZ 06.04.2024 20:47
Lukáš Fedorko 1991 CZ 07.04.2024 15:26
Aleš Kvapil Kolofix Gravity 1990 CZ 08.04.2024 17:43
Jakub Macháč Snow and Bike Valašské Klobouky 2013 CZ 08.04.2024 19:21
Pavel Macháč Snow and Bike Valašské Klobouky 1985 CZ 08.04.2024 19:22
David Mikel SBT Fryšták 2006 CZ 09.04.2024 05:19
Václav Pavlík Autoservis Klakson Team 2009 CZ 09.04.2024 10:56
Marek Školoudík 1979 CZ 10.04.2024 14:00
Šimon Silný Bikecore OE 2006 CZ 10.04.2024 14:47
Dalibor Silný Bikecore OE 1981 CZ 10.04.2024 14:47
Luděk Odstrčil Všední den 1998 CZ 10.04.2024 21:30
Filip Brandl 2007 CZ 10.04.2024 21:39
Josef Bařina 2003 CZ 10.04.2024 22:07
Mateusz Witkowski Sosnowiec 1986 PL 10.04.2024 22:20
Martin Bambuch 1991 CZ 11.04.2024 05:59
Rudolf Müller punkXriders 1977 SK 11.04.2024 08:48
Filip Matoušek Commencal FDF Team 2010 CZ 11.04.2024 09:19
Roman Hájek BikeGarage / Norco 1990 CZ 11.04.2024 10:33
Tomáš Langer KTM Zlín 1988 CZ 11.04.2024 10:34
Leo Mácha SK GIENGER RPM-STAV A 1971 CZ 11.04.2024 12:16
Robin Arbeit 2004 CZ 11.04.2024 23:12
Štěpán Zabloudil Maloch Racing Team 1991 CZ 12.04.2024 08:24
Adam Brachtl 1995 CZ 13.04.2024 14:10
Šimon Bagar BSB TEAM 2005 CZ 13.04.2024 17:29
Jan Kryl 2006 CZ 13.04.2024 21:46
Radim Lang Bikecore OE 1979 CZ 14.04.2024 07:55
Zdeněk Pančocha Bikecore OE 1984 CZ 14.04.2024 07:55
Ladislav Valach 1996 CZ 14.04.2024 09:09
Martin Kříž 1993 CZ 14.04.2024 16:48
Ondřej Krhánek Kruťa Racing Team 1990 CZ 15.04.2024 10:21
Radek Matějík RZM RACING 1989 CZ 15.04.2024 16:26
Jiri Kudrna MonokiZlin 1979 CZ 15.04.2024 17:19
Matěj Sládek BSB Team 2000 CZ 15.04.2024 18:25
Berenika Fuksová 2009 CZ 15.04.2024 20:45
Jan Krušina punkXriders 1996 CZ 15.04.2024 21:44
Sebastian Brandt punkXriders 1988 D 15.04.2024 21:44
Lukáš Křivánek Bikemax Olomouc 1992 CZ 16.04.2024 09:11
Honza Chaloupka Lobotomic riders 2007 CZ 16.04.2024 16:30
Marie Sedláčková 2003 CZ 16.04.2024 18:26
Martin Sláčík MTB Vizovice 2008 CZ 16.04.2024 19:06
Jiří Luska 2014 CZ 16.04.2024 19:47
Petr Janeček 1998 CZ 16.04.2024 20:55
Vojtěch Rusinek 2008 CZ 16.04.2024 23:20
Eduard Holik 1992 CZ 17.04.2024 07:04
Štěpán Mrkvička Wolfers biketeam 2007 CZ 17.04.2024 10:25
Matyas Kocurek Wolfers biketeam 2010 CZ 17.04.2024 10:27
Dan Holík MTB Vizovice 2004 CZ 17.04.2024 14:59
Štěpán Bill Vigy Trails Team 2008 CZ 17.04.2024 15:54
Šimon Bill Vigy Trails Team 2008 CZ 17.04.2024 15:57
Elen Patrmannová 2010 CZ 17.04.2024 16:00
Michal Slavík Maloch racing team 1992 CZ 17.04.2024 16:06
Jurii Salamakha 1993 CZ 17.04.2024 16:18
Jan Mašláň SBT Fryšták 2006 CZ 17.04.2024 16:52
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 2006 CZ 17.04.2024 18:10
Marek Dovica 2012 CZ 17.04.2024 18:42
Jakub Mikl Kaniabarbeshop.cz 2012 CZ 17.04.2024 19:53
Pavel Kania Maloch Racing Team 1998 CZ 17.04.2024 19:54
Tomáš Huňa SBT Fryšták Mondraker kolofix 1989 CZ 17.04.2024 20:39
Kvido Mastný 2011 CZ 17.04.2024 21:19
Filip Zapletal 1992 CZ 17.04.2024 23:18
Adam Géryk BSB Team 2007 CZ 18.04.2024 07:50
Tomáš Sláčík MTB Vizovice 2004 CZ 18.04.2024 15:37
Jan Lutonský SBT Fryšták 2001 CZ 18.04.2024 16:13
Matěj Hájek punkXriders 1989 CZ 18.04.2024 16:49
Vojtěch Chocholatý 2009 CZ 18.04.2024 19:08
Jakub Bednařík Bike pro racing 2008 CZ 19.04.2024 06:40
Jiří Vičan 2007 CZ 19.04.2024 07:35
Dominik Grossl 2007 CZ 19.04.2024 07:36
Ondřej Holčák 2007 CZ 19.04.2024 07:39
Matyáš Buriánek 2011 CZ 19.04.2024 12:08
Josef Buriánek 2013 CZ 19.04.2024 12:09
Ondřej Hanák 2009 CZ 19.04.2024 21:25
Ondřej Kelbl moravian eagles 2008 CZ 19.04.2024 21:44
Samuel Šín MTB Vizovice 2007 CZ 20.04.2024 10:56
Jiří Konečný 1990 CZ 20.04.2024 15:16
Jaroslav Fiala 1998 CZ 20.04.2024 15:40
Dominik Lošák BSB TEAM 1996 CZ 20.04.2024 20:42
Jáchym Pánek 2009 CZ 20.04.2024 21:03
Lucie Odložilová 2008 CZ 21.04.2024 12:47
Roman Brož 1989 CZ 21.04.2024 12:52
Filip Tománek MTB Vizovice 2010 CZ 21.04.2024 14:35
Jakub Železný 1986 CZ 21.04.2024 17:11
Tomáš Hrabec 1993 CZ 21.04.2024 21:28
Stanislav Stoklasa Cyklo Krystinik racing team 2006 CZ 22.04.2024 07:40
Adam Dlapa Šmídek racing 2007 CZ 22.04.2024 07:59
Tomáš Podešva 2010 CZ 22.04.2024 08:14
Michal Číhal 2008 CZ 22.04.2024 08:18
Jáchym Samek FLOWRIDE 2010 CZ 22.04.2024 09:47
Vojta Barvíř F- Sports Rockshox servis Tišnov 2007 CZ 22.04.2024 10:24
Adam Nor prostě_ bike_off 2003 CZ 22.04.2024 12:14
Alexandr Skřipec Hvězda Trails 2013 CZ 22.04.2024 12:23
Petr Prusek EP & Zitec Racing Team 1985 CZ 22.04.2024 13:13
Oliver Fiala F -Sports Rockshox servis Tišnov 2010 CZ 22.04.2024 15:10
Jakub Doseděl 2005 CZ 22.04.2024 19:05
Dominik Slováček SBT Fryšták 1995 CZ 22.04.2024 19:21
Jakub Pjenčák 2011 CZ 22.04.2024 19:45
Pavel Povýšil 2011 CZ 22.04.2024 20:11
Barbora Kocourkova Flowride 2014 CZ 22.04.2024 20:15
Veronika Machová 2007 CZ 22.04.2024 22:29
Lukáš Mach 2004 CZ 22.04.2024 22:29
Matyáš Závorka Bikeaction Rocky Mountain team 2008 CZ 22.04.2024 22:35
Michal Válek 1985 CZ 22.04.2024 22:40
Ondřej Podešva Monkeys on bike 1985 CZ 23.04.2024 00:15
David Červenka MTB Vizovice 2009 CZ 23.04.2024 00:19
Jiří Burian F -Sports Rockshox servis Tišnov 1994 CZ 23.04.2024 01:27
Jakub Brázdil Barney cycle 2002 CZ 23.04.2024 02:33
Stanislav Mlčák Top on trail DH team 2008 CZ 23.04.2024 08:34
Filip Horehleď Šmídek racing 2006 CZ 23.04.2024 08:53
Marek Odložil SBT Fryšták 2008 CZ 23.04.2024 10:16
Daniel Staněk sbt fryšták 1991 CZ 23.04.2024 13:01
Dominik Kopecký 2013 CZ 23.04.2024 13:49
Vojtěch Ott Sunset Enduro Team 2005 CZ 23.04.2024 14:35
Martin Pupík 2007 CZ 23.04.2024 15:14
Nikola Trlicová Barneycycle 1993 CZ 23.04.2024 15:22
Jan Matoušek 1986 CZ 23.04.2024 15:29
Pavel Seidl 2008 CZ 23.04.2024 15:57
Rostislav Ovesný Velosolutions CZ Crew 1995 CZ 23.04.2024 17:08
Petr Malý Maloch racing team 1995 CZ 23.04.2024 17:35
Patrik Lyčka 2006 CZ 23.04.2024 18:30
Marek Geryk 2004 CZ 23.04.2024 18:31
Filip Bechný r-x-c.cz 2006 CZ 23.04.2024 18:51
Štěpán Chaloupecký 2011 CZ 23.04.2024 18:52
Tomáš Surzyn 2001 CZ 23.04.2024 18:56
Jan Sikora Blackcomb-topontrail dh team 2006 CZ 23.04.2024 19:06
Tomáš Tvarůžka 2008 CZ 23.04.2024 19:07
Jiří Rakušan 4Fun Racing 2006 CZ 23.04.2024 19:24
Daniel Pavelka 4Fun Racing team 2007 CZ 23.04.2024 19:36
Lukáš Křivánek Bikemax Olomouc 1991 CZ 23.04.2024 19:44
Josef Kopečný 2009 CZ 23.04.2024 19:49
Vojtěch Herník 2010 CZ 23.04.2024 20:08
Lukáš Chodura 2008 CZ 23.04.2024 20:15
Tomaš Papala OZ Preto - Lebo 2011 SK 23.04.2024 20:32
Lukaš Papala OZ Preto - Lebo 2012 SK 23.04.2024 20:32
Martin Papala OZ Preto - Lebo 1979 SK 23.04.2024 20:33
Blažej Hába X-Ride Team Racing Lešná 2005 CZ 23.04.2024 20:48
Hynek Hába X-Ride Team Racing Lešná 2010 CZ 23.04.2024 20:48
Šimon Florián Kosířáci 2010 CZ 23.04.2024 21:00
Štěpán Tureček 2015 CZ 23.04.2024 21:04
Maxmilián Oravec Kosířáci 2010 CZ 23.04.2024 21:06
Mikoláš Tureček Commencal FDF Team 2011 CZ 23.04.2024 21:07
Matyáš Rybařík 2009 CZ 23.04.2024 21:08
Samuel Štourač Kosířáci 2008 CZ 23.04.2024 21:17
Petr Machálek AMK Mladost Hodonín 2978 CZ 23.04.2024 21:18
Radek Zábojník 2007 CZ 23.04.2024 21:19
Petr Secký 2009 CZ 23.04.2024 21:30
Michal Kosík Horsefeathers bike team 1983 CZ 23.04.2024 21:39
Jiří Žáček 1970 CZ 23.04.2024 21:52
Oliver Slivka Dh-positive Partizanske 2009 SK 23.04.2024 21:52
Aneta Čevelová Purpuroplach 1991 CZ 23.04.2024 22:03
Max Bernat 2008 CZ 23.04.2024 22:10
Marek Petřek 2009 CZ 23.04.2024 22:16
Tomáš Marek 2012 CZ 23.04.2024 22:22
Patrik Chramosta 2009 CZ 23.04.2024 22:25
Marek Dvouletý 2012 CZ 23.04.2024 23:20
Petr Šantavý No Questionbike 1982 CZ 23.04.2024 23:48
Aleš Kratochvíl EP & Zitec Racing Team 1993 CZ 24.04.2024 06:01
Roman Štekl 2008 CZ 24.04.2024 08:37
Markéta Minarčíková 2008 CZ 24.04.2024 08:45
Vít Frühauf Lobotomic Riders 2006 CZ 24.04.2024 10:16
Tobiáš Secký 2020 CZ 24.04.2024 11:36
Pavel Mašláň 1977 CZ 24.04.2024 13:27
Jan Malec MonoskiZlin 1978 CZ 24.04.2024 14:27
Martin Bambuch 1991 CZ 24.04.2024 14:54
Petr Najzar BSB team 2000 CZ 24.04.2024 20:44
Vilém Weber Flowride 2010 CZ 24.04.2024 22:30
Počet účastníků: 186/200
Pokud víte, že se určitě nezúčastníte, odhlaste se prosím mailem na adrese pluto(zavináč)rallysport.cz

© 2010 OK artdesign - grafické studio Otrokovice | Půjčovna obytných aut Zlín