WBC
ROUND 7 - EXTREM SPORT BIKERALLY ŽLUTAVA 25.10.
WBC - SPECIALIZED BIKERALLY CHAMPIONSHIP 2009
wbcrally.com

Od Žlutavy povinná integrální přilba pro juniory

9.7.2006 - Po závodě v Luhačovicích padlo rozhodnutí o tom, že s okamžitou platností vstupuje do seriálu WBC pravidlo o povinné integrální přilbě pro jezde mladší 18ti let.

Tohle pravidlo mělo vsoupit v paltnost až v sezóně 2007, ale rozhodli jsme se nečekat na první vážnější úraz, od kterého třeba teď v Luhačovicích nebylo daleko. Integrálka bude zatím povinná jen pro jezdce do 18ti let, pro ostatní jezdce bude "pouze" doporučená. Doufám, že to všichni pochopíte, jde především o vaši bezpečnost a vaše zdraví! 

Pokud by se někomu zdálo, že integrálka je příliš drahý luxus, tak vás můžu ubezpečit že nové zuby nebo celoživotní následky stojí daleko více... Do závodu zbývají 3 týdny, tedy dost dlohá doba na to si takovouto přilbu obstarat.

Nová integrální přilba stojí cca 2 - 3 tisíce, což není v poměru s tím za kolik peněz máte kola nebo mobilní telefony mnoho. Taková přilba se dá obstarat i v bazaru nebo třeba i zapůjčit. 

Tomáš Musil v prodejně Jokar ve Fryštáku navíc poskytne slevu 10% na integrální přilbu každému, kdo se prokážete tím že jezdíte seriál WBC, případně (po dohodě) je i ochoten takovou přilbu jednorázově zapůjčit.

za wbcrally.com

Ondřej Kymla