WBC
ROUND 7 - EXTREM SPORT BIKERALLY ŽLUTAVA 25.10.
WBC - SPECIALIZED BIKERALLY CHAMPIONSHIP 2009
wbcrally.com

Přihláška do WBC 2008

10.3.2008 - Již jen měsíc zbývá do zahájení nové sezóny seriálu WBC. Od dnešního dne je k dispozici přihláška do seriálu, na základě jejího vyplnění dostanete zdarma registrační kartičku, bez které není možné se seriálu WBC zúčastnit....

WBC – Specialized Bikerally Championship je seriál závodů ve sjezdu horských kol, kterého se může zúčastnit kdokoliv bez ohledu na pohlaví a věk. Nikdo ze závodníku nemusí vlastnit žádnou oficiální licenci. Pro usnadnění registrace bude, obdobně jako v loňském roce, vystavena každému účastníkovi registrační kartička. Každý účastník seriálu tedy bude muset jednou vyplnit přihlášku do celého seriálu, na základě které mu bude vystavena zmíněná kartička účastníka. U osob mladších osmnácti let MUSÍ být tato přihláška podepsána jedním z rodičů. Pokud kterýkoliv z pořadatelů zjistí v průběhu šampionátu, že byl tento podpis zfalšován, bude závodník okamžitě vyloučen.

Tímto však nejsou závodníci zbaveni registrace před každým závodem přes internet. Vzhledem k rostoucímu počtu účastníků hrozí, že na některých závodech bude větší počet závodníků než povoluje propustnost tratě a do závodu nezaregistrovaní závodníci můžou mít smůlu.

Po zkušenostech z loňského roku, kdy se před prvním závodem tvořily při tvorbě registračních kartiček velké fronty, je možné již od začátku března přinést vyplněnou přihlášku do Evolution Bike Store na Třídě T. Bati 3244 ve Zlíně, kde Vám bude obratem vystavena registrační kartička pro rok 2008.

Kompletní přihlášku ve formátu PDF najdete v sekci "pravidla".